PRO M / TP Proti odcizení

889 Kč

Speciální spořič vody řídí průtok vody bez dotyku rukojetí vodovodní baterie. Nejenže tak snižuje spotřebu vody a zamezuje zbytečnému plýtvání, navíc snižuje kontaminaci způsobenou dotykem rukojetí baterie a šíření bakterií. Spořič Pro M/TP nabízí prostřednictvím řídící tyčinky možnost automatického vypnutí/zapnutí vody. Patentovaný zabezpečovací systém zajistí 100% jistotu před krádeží či násilným poškozením, spořiče jsou tak vhodné zejména na veřejné záchody, do nemocnic či obchodních center.

Kategorie: PRO FIRMY
Délka : 5,7 cm
Materiál: Nerezová ocel
Užití: Ochrana proti odcizení

Nedostatečné uzavírání kohoutku způsobuje zbytečné plýtvání vodou. Speciální spořič vody INSTANT-OFF® představuje jeden z nejúčinnějších nástrojů na snížení odpadní vody na světě! Díky technologii okamžitého zapnutí/vypnutí zamezí zbytečnému plýtvání vody. Současně představuje nejefektivnější řešení pro snížení kontaminace způsobené dotykem rukojetí vodovodní baterie. Zárodky virů mohou přežít na kohoutku rukojeti vodovodní baterie po dobu několika dnů. Doteky kohoutku rukojeti můžou být zdravotním rizikem a je třeba se jim vyhnout. 

Model Pro M / TP je vybaven speciální patentovanou bezpečnostní technologií, díky které jsou spořiče chráněny před krádeží. K odstranění spořiče INSTANT-OFF je zapotřebí speciální TP nástroj. Spořiče jsou vyráběny ze vysoce odolného a pevného materiálu, jsou tak chráněny před opotřebením či násilným poškozením. Jsou tak ideální volbou na baterie umístěné na veřejných záchodech, v nemocnicích či v obchodních centrech. 

Instalace spořičů INSTANT-OFF® je velice snadná, jednoduše stačí odšroubovat perlátor a zašroubovat na vaše dosavadní vodovodní kohoutky. Všechny spořiče vyrábíme z kvalitních a odolných materiálů, spořiče tak při správné údržbě vydrží až několik let. 

Benefity spořiče INSTANT-OFF®

✓ Automatické ovládání průtoky vody 
✓ Zastavuje kapání kohoutku
✓ Snižuje šíření bakterií a snadno se dezinfik
uje
✓ Zabraňuje plýtvání vodou
✓ Odolný, spolehlivý a vyrobený v USA
✓ Snadná instalace 
✓ 
Záruka 2 roky
✓ Vhodný na veřejné záchody, do nemocnic či obchodních center

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: