NÁŠ PŘÍBĚH


Steve Gordon, vynálezce a zakladatel INSTANT-OFF®, byl odhodlán změnit svět. Po letech přemýšlení o tom, jak může pomoci chránit životní prostředí, se rozhodl zaměřit na ochranu vody. Hlavním cílem Gordna bylo vymyslet něco, co pomůže chránit životní prostředí v celosvětovém měřítku. 

V roce 1991 vynalezl automatický ovládací tlakový ventil, který díky dvěma pohyblivým částem automaticky uzavírá vodu. Gordon neustále upravoval design a kvalitu použitého materiálu. Výsledkem se stal odolný, spolehlivý a dostatečně silný ventil, který je vhodný i pro komerční použití. 

INSTANT-OFF® v současné době vyrábí 12 různých ventilů INSTANT-OFF® Water Saver a produktovou řadu adaptérů. V potravinářském průmyslu se nyní používá více než 500 000 produktů INSTANT-OFF® k ochraně vody a snížení křížové kontaminace.Více než 2 miliony domácností používá produkty INSTANT-OFF®.

Snadné ovládání vody pomocí funkce INSTANT-OFF®je velkou výhodou pro lidi s různým postižením rukou, artritidou, dětskou mozkovou obrnou, svalovou dystrofií či dalším omezením.

Naší největší vášní je ochrana vody. Pomocí naší technologie okamžitě a efektivně chráníme vodu. Cílem naší společnosti je pokračovat v růstovém tempu, dokud se nám nepodaří díky naší technologii INSTANT-OFF® zachránit 50 miliard galonů vody ročně. Kvalita, spolehlivost a odolnost našich výrobků je důvodem, proč jsou naši zákazníci spokojeni a používají INSTANT-OFF®.