Naše spořiče vám pomohou ušetřit až 88% protékající vody ročně!

✓ Kontroluje průtok vody bez otáčení rukojeti vodovodní baterie
✓ Zabraňuje plýtvání vodou při čištění zubů, holení či mytí nádobí
✓ Zabraňuje úniku vody při zapomenutí zastavení vody u dětí či seniorů
✓ Zastaví kapající vodovodní baterie
✓ Snižuje šíření bakterií způsobených dotykem rukojeti vodovodní baterie
✓ Snadná instalace - nahrazuje perlátory
✓ Vnitřní a vnější univerzální závity

Rychlá & snadná aplikace 

Pro instalaci INSTANT-OFF® odšroubujte perlátor na konci baterie. Pokud má vaše baterie vnější závity, našroubujte spořič INSTANT-OFF®, tak jak jej vybalíte z obalu. Pokud má vaše baterie vnitřní závity, odšroubujte závitový adaptér v horní části spořiče INSTANT-OFF®. Po odšroubování závitového adaptéru našroubujte spořič INSTANT-OFF® na baterii. 

Snadno se čistí 

INSTANT-OFF® se snadno se čistí běžnými prostředky na vodovodní baterie či antibakteriálními přípravky.

Použití

Jakmile je INSTANT-OFF nainstalovaný, voda může zůstat zapnutá. Voda je nyní ovládána stlačením a uvolněním ovládací tyčinky. Stlačením tyčinky se spustí voda, po uvolnění se okamžitě zastaví. Zamezíte tak zbytečnému plýtvání vody. Omezení dotyku s ovládacím kohoutkem se snižuje riziko v šíření bakterií. 

 

Automatické spořiče vody určené pro domácí použití
__________________________________________________
 

SPOŘIČE ŘADY HOME

Spořiče řady HOME díky systému zapnutí/vypnutí pomáhají eliminovat plýtvání vody a zastavují kapání kohoutku. Díky technologii zapnout/vypnout je ideální volbou na místa, kde děti, mládež, starší lidé či nájemníci zapomínají zavírat tekoucí vodu. Dokáže tak radikálně snížit spotřebu vody. Speciální spořič vody je vhodný zejména do kuchyně a do koupelen. Zároveň poskytují snadný přístup k vodě pro osoby s postižením rukou, mrtvice, amputace, Alzheimerovou chorobou, demencí nebo jiným fyzickým omezením. Vybrat si můžete ze 3 délek ovládacích tyčinek, které jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. 


SPOŘIČE CFLOW

Speciální spořiče vody CFLOW Water Saver díky technologii okamžitého zapnutí/vypnutí zamezí zbytečnému plýtvání vody. Oproti spořičům vody řady HOME nabízí navíc možnost nepřetržitého průtoku vody. Neušetří tolik vody jako spořiče řady HOME, jsou však vhodnější na místa, kde dochází k delšímu prodlení u horké vody. 

ECO představuje náš nejméně nákladný model, který je vyrobený z vysoce odolného plastu. Řada CFLOW dále nabízí 3 různé délky ovládací tyčinky vyrobené z kvalitní nerezové oceli. 

   final_banner instantoff


 

3 položek celkem